16,933
edits
(Entei) |
mNo edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
| [[File:Sleep Menu 0244.png|70px]] | | [[File:Sleep Menu 0244.png|70px]] | ||
| {{p|Entei}} became available during the Entei Research event. | | {{p|Entei}} became available during the Entei Research event. | ||
|- | |||
| June 17, 2024 | |||
| {{ArtP|0845|Cramorant}} <!--[[File:Sleep Menu 0845.png|70px]]--> | |||
| {{p|Cramorant}} will become available. | |||
|- | |- | ||
| 2024 | | 2024 |