1,111
edits
ThunderBrine (talk | contribs) |
ThunderBrine (talk | contribs) |
||
Line 186: | Line 186: | ||
{{Party/Footer}} | {{Party/Footer}} | ||
== Fossils == | |||
{| class="roundy" style="margin:auto; text-align:center; background:#{{galar color dark}}; border:5px solid #{{galar color}}" | |||
|- style="background:#{{galar color light}}" | |||
! width="100px" style="{{roundytl|5px}}" | Fossil Combination | |||
| width="100px" style="background:#{{electric color light}}" | [[File:Bag Fossilized Bird Sprite.png]]<br>{{color2|{{electric color dark}}|Fossilized Bird}} | |||
| width="100px" style="background:#{{dragon color light}}" | [[File:Bag Fossilized Drake Sprite.png]]<br>{{color2|{{dragon color dark}}|Fossilized Drake}} | |||
| width="100px" style="background:#{{water color light}}" | [[File:Bag Fossilized Fish Sprite.png]]<br>{{color2|{{water color dark}}|Fossilized Fish}} | |||
| width="100px" style="background:#{{ice color light}}; {{roundytr|5px}}" | [[File:Bag Fossilized Dino Sprite.png]]<br>{{color2|{{ice color dark}}|Fossilized Dino}} | |||
|- style="background:#{{electric color}}" | |||
| rowspan="2" style="background:#{{electric color light}}" | [[File:Bag Fossilized Bird Sprite.png]]<br>{{color2|{{electric color dark}}|Fossilized Bird}} | |||
| style="background:#{{electric color}}" | | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | {{MSP/8|880|Dracozolt}} | |||
| style="background:#{{water color}}" | | |||
| style="background:#{{ice color}}" | {{MSP/8|881|Arctozolt}} | |||
|- | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | {{pcolor|Dracozolt|{{electric color dark}}}} | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | {{pcolor|Arctozolt|{{electric color dark}}}} | |||
|- style="background:#{{dragon color}}" | |||
| rowspan="2" style="background:#{{dragon color light}}" | [[File:Bag Fossilized Drake Sprite.png]]<br>{{color2|{{dragon color dark}}|Fossilized Drake}} | |||
| style="background:#{{electric color}}" | {{MSP/8|880|Dracozolt}} | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | | |||
| style="background:#{{water color}}" | {{MSP/8|882|Dracovish}} | |||
| style="background:#{{ice color}}" | | |||
|- | |||
| style="background:#{{dragon color light}}" | {{pcolor|Dracozolt|{{dragon color dark}}}} | |||
| style="background:#{{dragon color light}}" | | |||
| style="background:#{{dragon color light}}" | {{pcolor|Dracovish|{{dragon color dark}}}} | |||
| style="background:#{{dragon color light}}" | | |||
|- style="background:#{{electric color}}" | |||
| rowspan="2" style="background:#{{water color light}}" | [[File:Bag Fossilized Fish Sprite.png]]<br>{{color2|{{water color dark}}|Fossilized Fish}} | |||
| style="background:#{{electric color}}" | | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | {{MSP/8|882|Dracovish}} | |||
| style="background:#{{water color}}" | | |||
| style="background:#{{ice color}}" | {{MSP/8|883|Arctovish}} | |||
|- | |||
| style="background:#{{water color light}}" | | |||
| style="background:#{{water color light}}" | {{pcolor|Dracovish|{{water color dark}}}} | |||
| style="background:#{{water color light}}" | | |||
| style="background:#{{water color light}}" | {{pcolor|Arctovish|{{water color dark}}}} | |||
|- style="background:#{{ice color}}" | |||
| rowspan="2" style="background:#{{ice color light}}; {{roundybl|5px}}" | [[File:Bag Fossilized Dino Sprite.png]]<br>{{color2|{{ice color dark}}|Fossilized Dino}} | |||
| style="background:#{{electric color}}" | {{MSP/8|881|Arctozolt}} | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | | |||
| style="background:#{{water color}}" | {{MSP/8|883|Arctovish}} | |||
| style="background:#{{ice color}}" | | |||
|- | |||
| style="background:#{{ice color light}}" | {{pcolor|Arctozolt|{{ice color dark}}}} | |||
| style="background:#{{ice color light}}" | | |||
| style="background:#{{ice color light}}" | {{pcolor|Arctovish|{{ice color dark}}}} | |||
| style="background:#{{ice color light}}; {{roundybr|5px}}" | | |||
|} | |||
==Shape icons== | ==Shape icons== | ||
{| class="roundy" style="margin:auto; text-align:center; background: #{{black color light}}; border: 3px solid #{{black color}}" | {| class="roundy" style="margin:auto; text-align:center; background: #{{black color light}}; border: 3px solid #{{black color}}" |
edits