20,145
edits
BlueSparkles (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 137: | Line 137: | ||
| 러들로 ''Ludlow'' | | 러들로 ''Ludlow'' | ||
| Transcription of his English name | | Transcription of his English name | ||
|- | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 藍道 ''Lándào'' | |||
| Transcription of his Japanese name | |||
|- | |- | ||
| Portuguese | | Portuguese |