8,593
edits
(→List: adding HZ035) |
(→List: adding HZ036) |
||
Line 221: | Line 221: | ||
| [[Friede]] and [[Captain Pikachu]] | | [[Friede]] and [[Captain Pikachu]] | ||
| [[HZ035]] | | [[HZ035]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:HZ eyecatch 7.png|266px]] | |||
| [[Dot|Nidothing]] and {{TP|Dot|Quaxly}} | |||
| [[File:HZ eyecatch 1 V2 2.png|266px]] | |||
| [[Liko]] and {{TP|Liko|Sprigatito}} | |||
| [[HZ036]] | |||
|} | |} | ||