1,629
edits
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
QuickJolteon (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 381: | Line 381: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | There are none | | style="background:#{{blue color light}}" | There are none | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ036]] | |||
| rowspan=3 | <center>{{MSP|0916|Oinkologne}}<br>{{p|Oinkologne}} | |||
| rowspan=3 | "Which traits is Linked to its sweet scent?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | '''Gourmet<br>palate''' | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar question HZ036.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar answer HZ036.png|217px]] | |||
| rowspan=3 | [[File:Pokémon Seminar extra scene HZ036.png|217px]] | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Neatness | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | Heat<br>sensitivity | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits