26,637
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | | [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | ||
| [[Vivian Meridian]] <small>([[AG035]]-[[AG123]])</small>, [[Lilian Meridian]] <small>([[AG143]]-[[AG144]])</small>, [[Townes, Hoyt, and Miles|Townes]], [[Character of the day|various CODs]] | | [[Vivian Meridian]] <small>([[AG035]]-[[AG123]])</small>, [[Lilian Meridian]] <small>([[AG143]]-[[AG144]])</small>, [[Townes, Hoyt, and Miles|Townes]], [[Character of the day|various CODs]] | ||
|- | |||
| Lori Alan | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Watanabe]] ({{pkmn|Concierge}}) | |||
|- | |- | ||
| Tucker Allan | | Tucker Allan | ||
Line 343: | Line 347: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]] | | [[4Kids Entertainment|4Kids]] | ||
| {{ho|Grace}} | | {{ho|Grace}} | ||
|- | |||
| Nick Fisher | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Nao]] ({{pkmn|Concierge}}) | |||
|- | |- | ||
| Erin Fitzgerald | | Erin Fitzgerald | ||
Line 367: | Line 375: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Misha]] | | [[Misha]] | ||
|- | |||
| [[Karen Fukuhara]] | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Haru]] ({{pkmn|Concierge}}) | |||
|- | |- | ||
| Carolyn Gardner | | Carolyn Gardner | ||
Line 439: | Line 451: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]] | | [[4Kids Entertainment|4Kids]] | ||
| [[Blaine]], Cameraman <small>([[M03]])</small>, [[Ash's Charmander]] <small>([[EP011]]-[[EP043]])</small>, [[Ash's Muk]] <small>([[EP030]]-[[AG133]])</small>, [[Ash's Snorlax]] <small>([[EP094]]-[[EP270]], [[AG149]])</small>, [[Misty's Psyduck]], [[Brock's Geodude]], [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | | [[Blaine]], Cameraman <small>([[M03]])</small>, [[Ash's Charmander]] <small>([[EP011]]-[[EP043]])</small>, [[Ash's Muk]] <small>([[EP030]]-[[AG133]])</small>, [[Ash's Snorlax]] <small>([[EP094]]-[[EP270]], [[AG149]])</small>, [[Misty's Psyduck]], [[Brock's Geodude]], [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | ||
|- | |||
| Imani Hakim | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Alisa]] ({{pkmn|Concierge}}) | |||
|- | |- | ||
| Brian O' Halloran | | Brian O' Halloran | ||
Line 563: | Line 579: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Acerola]] | | [[Acerola]] | ||
|- | |||
| Josh Keaton | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Tyler]] ({{pkmn|Concierge}}) | |||
|- | |- | ||
| [[Francis Kelly]] | | [[Francis Kelly]] |