30,387
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) (categories~) |
Tiddlywinks (talk | contribs) (→Player's first Pokémon: Splitting P/E (you can't choose between Pikachu/Eevee)) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} (IoA) | | {{gameabbrev8|SwSh}} (IoA) | ||
|- style="background-color: #FFF;" | |- style="background-color: #FFF;" | ||
| {{gameabbrev7| | | {{gameabbrev7|P}} | ||
| {{MSP|0025|Pikachu}} {{MSP|0133|Eevee}} | | {{MSP|0025|Pikachu}} | ||
| ''Most games'' | |||
|- style="background-color: #FFF;" | |||
| {{gameabbrev7|E}} | |||
| {{MSP|0133|Eevee}} | |||
| ''Most games'' | | ''Most games'' | ||
|- style="background-color: #FFF;" | |- style="background-color: #FFF;" |