10,975
edits
(→Acquisition: Teal Mask location) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 137: | Line 137: | ||
| [[Kitakami Wilds]] | | [[Kitakami Wilds]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| [[Canyon Biome]], [[Coastal Biome]] | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits