10,977
edits
No edit summary |
(→Acquisition: Teal Mask location) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
| [[Alfornada Cavern]], [[Glaseado Mountain]], [[Tagtree Thicket]], [[East Province (Area One)]], [[East Province (Area Three)]], [[North Province (Area One)]], [[North Province (Area Two)]], [[South Province (Area Two)]], [[South Province (Area Five)]] | | [[Alfornada Cavern]], [[Glaseado Mountain]], [[Tagtree Thicket]], [[East Province (Area One)]], [[East Province (Area Three)]], [[North Province (Area One)]], [[North Province (Area Two)]], [[South Province (Area Two)]], [[South Province (Area Five)]] | ||
| [[Chansey Supply]] | | [[Chansey Supply]] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|TM}} | |||
| [[Kitakami Wilds]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits