8,286
edits
m (→Type triangle: hyphens are for adjectives) |
m (→Type triangle) |
||
Line 215: | Line 215: | ||
| style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:PsychicIC_SV.png|100px]] | | style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:PsychicIC_SV.png|100px]] | ||
| style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:PoisonIC_SV.png|100px]] | | style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:PoisonIC_SV.png|100px]] | ||
|- style="background-color: #FFF" | |||
| style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:IceIC_SV.png|100px]] | |||
| style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:GroundIC_SV.png|100px]] | |||
| style="background-color: #FFF; color: #000" | 1× || [[File:FireIC_SV.png|100px]] | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #{{Black color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan=6 | | | style="background-color: #{{Black color light}}; {{roundybottom|5px}}" colspan=6 | |
edits