51,133
edits
m (removed Smeargle) |
|||
Line 51: | Line 51: | ||
| align=center | 18-24 | | align=center | 18-24 | ||
| align=center | 90% | | align=center | 90% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Smeargle}} | |||
| align=center width=6% style="background: #edc;" | [[Pokémon Gold and Silver|G]] | |||
| align=center width=6% style="background: #cde;" | [[Pokémon Gold and Silver|S]] | |||
| align=center width=6% | | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 20-22 | |||
| align=center | 10% | |||
|- | |- | ||
| align=center rowspan=3 | {{p|Poliwag}} | | align=center rowspan=3 | {{p|Poliwag}} |
edits