25,129
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 240: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | It's soft | | style="background:#{{blue color light}}" | It's soft | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ023]] | |||
| rowspan=3 | "What emotion does it use as a weapon in fights?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | Sorrow | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar question HZ023.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar answer HZ023.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar extra scene HZ023.png|217px]]--> | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | '''Anger''' | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | Joy | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits