3,201
edits
Line 184: | Line 184: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Stone Edge}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Accelerock}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Howl}} → {{m|Max Guard}} | | [[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Stone Edge}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Accelerock}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Howl}} → {{m|Max Guard}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:VSPalmer Masters.png|100px]]<br>{{mas|Palmer}} | |||
| [[File:Masters486.png|100px]]<br>{{p|Regigigas}} | |||
| N/A | |||
| [[File:NormalIC Masters.png|16px]] {{m|Crush Grip}} → {{m|Max Strike}}<br>[[File:NormalIC Masters.png|16px]] G {{m|Giga Impact}} → {{m|Max Strike}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:VSArgenta Masters.png|100px]]<br>{{mas|Argenta}} | |||
| [[File:Masters227.png|100px]]<br>{{p|Skarmory}} {{female}} | |||
| N/A | |||
| [[File:SteelIC Masters.png|16px]] {{m|Metal Claw}} → {{m|Max Steelspike}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Swords Dance}} → {{m|Max Guard}} | |||
|} | |} | ||
edits