3,201
edits
mNo edit summary |
|||
Line 179: | Line 179: | ||
| [[File:569Garbodor-Gigantamax.png|100px]]<br>Gigantamax {{p|Garbodor}} {{female}} | | [[File:569Garbodor-Gigantamax.png|100px]]<br>Gigantamax {{p|Garbodor}} {{female}} | ||
| [[File:PoisonIC Masters.png|16px]] {{m|Gunk Shot}} → {{m|G-Max Malodor}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Venom Drench}} → {{m|Max Guard}} | | [[File:PoisonIC Masters.png|16px]] {{m|Gunk Shot}} → {{m|G-Max Malodor}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Venom Drench}} → {{m|Max Guard}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:VSPaulo Masters.png|100px]]<br>{{mas|Paulo}} | |||
| [[File:Masters745Du.png|100px]]<br>{{p|Lycanroc}} {{male}}<br><small>Dusk Form</small> | |||
| N/A | |||
| [[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Stone Edge}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:RockIC Masters.png|16px]] {{m|Accelerock}} → {{m|Max Rockfall}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Howl}} → {{m|Max Guard}} | |||
|} | |} | ||
edits