21,072
edits
m (→Card rarities: updating image link) |
|||
Line 155: | Line 155: | ||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | | style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan= | | rowspan=3|'''Subset Expansion''' | ||
| {{TCG|Triplet Beat}} | | {{TCG|Triplet Beat}} | ||
| [[File:SetSymbolTriplet Beat.png|40px]] | | [[File:SetSymbolTriplet Beat.png|40px]] | ||
Line 175: | Line 175: | ||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | | style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | ||
| style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | | style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{TCG|Raging Surf}} | |||
| [[File:SetSymbolSV3a.png|40px]] | |||
| '''<span style="font-size:50%;">SV</span>2a''' | |||
| style="background:#C6EFCE; color:#006100"|✔ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
| style="background:#FFC7CE; color:#9C0006"|✘ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan=5|'''Minor Release''' | | rowspan=5|'''Minor Release''' |