8
edits
m (→External links: Smogon Link Template) |
No edit summary |
||
Line 87: | Line 87: | ||
| | | | ||
| {{si|Battle Park}} (10 [[Battle Point|BP]]) | | {{si|Battle Park}} (10 [[Battle Point|BP]]) | ||
|- | |||
|{{gameabbrev9|SV}} | |||
| | |||
|[[Mesagoza]]/[[Levinica]]/[[Cascarrafa]] ({{pdollar}}10,000) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits