5,627
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 308: | Line 308: | ||
| class="c" | 5 | | class="c" | 5 | ||
| class="c" | 3 | | class="c" | 3 | ||
|- | |||
| class="l" | {{m|Twin Beam}} | |||
{{Typetable|Psychic}} | |||
| class="c" | 40 | |||
| class="c" | 100% | |||
| class="c" | 10 | |||
| class="c" | 2 | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{m|Twineedle}} | | class="l" | {{m|Twineedle}} | ||
Line 358: | Line 365: | ||
| class="c" | 10 | | class="c" | 10 | ||
| class="c" | 10 | | class="c" | 10 | ||
| class="c" | 117.24 | | class="c" | 117.24<!-- exact: 20*.9^n+20*.9^n+1...+20*.9^10 = 117.23788--> | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits