880
edits
Line 104: | Line 104: | ||
| [https://twitter.com/GameExplorers/status/1575754651437215744 October 1 to November 17, 2022] | | [https://twitter.com/GameExplorers/status/1575754651437215744 October 1 to November 17, 2022] | ||
| January 1, 2023 | | January 1, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Hong Kong | |||
| [https://www.amazhk.com/ AMAZ By Lokianno] and various video game stores] | |||
| [https://hk.portal-pokemon.com/topics/game/receive_shiny_eternatus.html October 18 to November 17, 2022] | |||
| November 17, 2022 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Italy | | Italy | ||
Line 164: | Line 169: | ||
| [https://www.pokemon.com/de/pokemon-news/erhalte-in-pokemon-schwert-oder-pokemon-schild-ein-schillerndes-endynalos October 1 to November 17, 2022] | | [https://www.pokemon.com/de/pokemon-news/erhalte-in-pokemon-schwert-oder-pokemon-schild-ein-schillerndes-endynalos October 1 to November 17, 2022] | ||
| January 1, 2023 | | January 1, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Taiwan | |||
| [https://www.carrefour.com.tw/ Carrefour] stores | |||
| [https://tw.portal-pokemon.com/topics/game/receive_shiny_eternatus.html October 18 to November 17, 2022] | |||
| November 17, 2022 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Thailand | | Thailand |
edits