85
edits
m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 171: | Line 171: | ||
| Neziki | | Neziki | ||
| Transcription of his Japanese name | | Transcription of his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Spino | |||
| From ''espinho'' (thorn) | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits