6,113
edits
(added last bit of calculated details) |
Piotrek1113 (talk | contribs) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Poison}} | | {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Poison}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | [[File:GO Charizard Mega Energy.png|45px]] | | rowspan=2 | [[File:GO Charizard Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| {{ic/GO|Fire}} {{ic/GO|Dragon}} | | {{ic/GO|Fire}} {{ic/GO|Dragon}} | ||
| rowspan=2 | 200 | | rowspan=2 | 200 | ||
| rowspan=2 | | | rowspan=2 | 40 | ||
| rowspan=2 | | | rowspan=2 | 20 | ||
| rowspan=2 | | | rowspan=2 | 10 | ||
|- | |- | ||
| {{MSP/GO|006MY|Charizard}} | | {{MSP/GO|006MY|Charizard}} | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| {{ic/GO|Water}} | | {{ic/GO|Water}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Beedrill Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Beedrill Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 114: | Line 114: | ||
| {{ic/GO|Bug}} {{ic/GO|Poison}} | | {{ic/GO|Bug}} {{ic/GO|Poison}} | ||
| 100 | | 100 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
| | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Pidgeot Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Pidgeot Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 124: | Line 124: | ||
| {{ic/GO|Normal}} {{ic/GO|Flying}} | | {{ic/GO|Normal}} {{ic/GO|Flying}} | ||
| 100 | | 100 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
| | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Slowbro Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Slowbro Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 134: | Line 134: | ||
| {{ic/GO|Water}} {{ic/GO|Psychic}} | | {{ic/GO|Water}} {{ic/GO|Psychic}} | ||
| 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | | 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 20{{tt|*|40 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 10 | ||
| | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Gengar Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Gengar Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 144: | Line 144: | ||
| {{ic/GO|Ghost}} {{ic/GO|Poison}} | | {{ic/GO|Ghost}} {{ic/GO|Poison}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Kangaskhan Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Kangaskhan Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 154: | Line 154: | ||
| {{ic/GO|Normal}} | | {{ic/GO|Normal}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Gyarados Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Gyarados Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 164: | Line 164: | ||
| {{ic/GO|Water}} {{ic/GO|Dark}} | | {{ic/GO|Water}} {{ic/GO|Dark}} | ||
| 300{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | | 300{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 60{{tt|*|40 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 30 | ||
| | | 15 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Aerodactyl Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Aerodactyl Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 174: | Line 174: | ||
| {{ic/GO|Rock}} {{ic/GO|Flying}} | | {{ic/GO|Rock}} {{ic/GO|Flying}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Ampharos Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Ampharos Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 184: | Line 184: | ||
| {{ic/GO|Electric}} {{ic/GO|Dragon}} | | {{ic/GO|Electric}} {{ic/GO|Dragon}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Steelix Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Steelix Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 194: | Line 194: | ||
| {{ic/GO|Steel}} {{ic/GO|Ground}} | | {{ic/GO|Steel}} {{ic/GO|Ground}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |||
| [[File:GO Scizor Mega Energy.png|45px]] | |||
| Scizor Mega Energy | |||
| {{MSP/GO|212M|Scizor}} | |||
| Mega {{p|Scizor}} | |||
| {{ic/GO|Bug}} {{ic/GO|Steel}} | |||
| 200 | |||
| 40 | |||
| 20 | |||
| 10 | |||
|- | |- | ||
| [[File:GO Houndoom Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Houndoom Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 204: | Line 214: | ||
| {{ic/GO|Dark}} {{ic/GO|Fire}} | | {{ic/GO|Dark}} {{ic/GO|Fire}} | ||
| 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | | 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 20{{tt|*|40 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 10 | ||
| | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Manectric Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Manectric Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 214: | Line 224: | ||
| {{ic/GO|Electric}} | | {{ic/GO|Electric}} | ||
| 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | | 100{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 20{{tt|*|40 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 10 | ||
| | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Altaria Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Altaria Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 224: | Line 234: | ||
| {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Fairy}} | | {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Fairy}} | ||
| 300{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | | 300{{tt|*|200 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 60{{tt|*|40 prior to April 28, 2022}} | ||
| | | 30 | ||
| | | 15 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Absol Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Absol Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 234: | Line 244: | ||
| {{ic/GO|Dark}} | | {{ic/GO|Dark}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Latias Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Latias Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 244: | Line 254: | ||
| {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Psychic}} | | {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Psychic}} | ||
| 300 | | 300 | ||
| | | 60 | ||
| | | 30 | ||
| | | 15 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Latios Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Latios Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 254: | Line 264: | ||
| {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Psychic}} | | {{ic/GO|Dragon}} {{ic/GO|Psychic}} | ||
| 300 | | 300 | ||
| | | 60 | ||
| | | 30 | ||
| | | 15 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Lopunny Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Lopunny Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 264: | Line 274: | ||
| {{ic/GO|Normal}} {{ic/GO|Fighting}} | | {{ic/GO|Normal}} {{ic/GO|Fighting}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
|- | |- | ||
| [[File:GO Abomasnow Mega Energy.png|45px]] | | [[File:GO Abomasnow Mega Energy.png|45px]] | ||
Line 274: | Line 284: | ||
| {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Ice}} | | {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Ice}} | ||
| 200 | | 200 | ||
| | | 40 | ||
| | | 20 | ||
| | | 10 | ||
<!-- | <!-- | ||
150 Mewtwo: 300 | 150 Mewtwo: 300 |
edits