8,328
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
| 085 || {{MSP/6|085|Dodrio}} || {{p|Dodrio}} |{{typetable|Normal}} {{typetable|Flying}} | | 085 || {{MSP/6|085|Dodrio}} || {{p|Dodrio}} |{{typetable|Normal}} {{typetable|Flying}} | ||
|- | |||
| 094 || {{MSP/6|094|Gengar}} || {{p|Gengar}} |{{typetable|Ghost}} {{typetable|Poison}} | |||
|- | |- | ||
| 127 || {{MSP/6|127M|Pinsir}} || <small>[[Mega Evolution|Mega]]</small><br>{{p|Pinsir}} |{{typetable|Bug}} {{typetable|Flying}} | | 127 || {{MSP/6|127M|Pinsir}} || <small>[[Mega Evolution|Mega]]</small><br>{{p|Pinsir}} |{{typetable|Bug}} {{typetable|Flying}} |
edits