53,253
edits
m (→In the TCG: Edit links.) |
m (→Names) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
| ศาสตราจารย์วิลโลว์ ''Satsatrachan Willow'' | | ศาสตราจารย์วิลโลว์ ''Satsatrachan Willow'' | ||
| Transcription of his Japanese name | | Transcription of his Japanese name | ||
|- | |||
| Turkish | |||
| Profesör Willow | |||
| Same as Japanese name | |||
|- | |- | ||
| Russian | | Russian |