8,101
edits
m (Edit links.) |
YoungMan16 (talk | contribs) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 257: | Line 257: | ||
| {{p|Shedinja}} | | {{p|Shedinja}} | ||
| {{ic/GO|Bug}} {{m|Struggle Bug}} | | {{ic/GO|Bug}} {{m|Struggle Bug}} | ||
|-style=background:#fff | |||
| 365 | |||
| {{MSP/GO|365|Walrein}} | |||
| {{p|Walrein}} | |||
| {{ic/GO|Ice}} {{m|Powder Snow}} | |||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff | ||
| 407 | | 407 |
edits