605
edits
Celadonkey (talk | contribs) m (Adding some redlinks for Obsidian locations) |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
{| width=700px; class="roundy" style="margin:auto; background: #FFFFFF; border:2px solid #{{hisui color dark}};" | {| width=700px; class="roundy" style="margin:auto; background: #FFFFFF; border:2px solid #{{hisui color dark}};" | ||
|- | |- | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Settlements'''<br>[[Jubilife Village]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Settlements'''<br>[[Jubilife Village]] • [[Diamond Settlement]] • [[Pearl Settlement]] | ||
|- | |- | ||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Other'''<br>[[ | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''[[Crimson Mirelands]]''' | ||
|- | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''[[Cobalt Coastlands]]''' | |||
|- | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''[[Coronet Highlands]]''' | |||
|- | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''[[Alabaster Icelands]]''' | |||
|- | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Other'''<br>[[Ancient Retreat]] | |||
|- | |- | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>[[Sinnoh]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''See also'''<br>[[Sinnoh]] |
edits