22,159
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 452: | Line 452: | ||
| {{p|Growlithe}} | | {{p|Growlithe}} | ||
| <span style="display:none">S1</span>[[EP030]] | | <span style="display:none">S1</span>[[EP030]] | ||
|- | |||
| 058 | |||
| {{MSP|000|Growlithe}} | |||
| {{p|Growlithe}} <small>(Hisuian Form)</small> | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JNS01|*]] | |||
|- | |- | ||
| 059 | | 059 | ||
Line 3,852: | Line 3,857: | ||
| {{p|Braviary}} | | {{p|Braviary}} | ||
| <span style="display:none">S4</span>[[BW099]][[M14|*]] | | <span style="display:none">S4</span>[[BW099]][[M14|*]] | ||
|- | |||
| 628 | |||
| {{MSP|000|Braviary}} | |||
| {{p|Braviary}} <small>(Hisuian Form)</small> | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JNS01|*]] | |||
|- | |- | ||
| 629 | | 629 | ||
Line 5,712: | Line 5,722: | ||
| {{p|Zarude}} <small>(Dada)</small> | | {{p|Zarude}} <small>(Dada)</small> | ||
| <span style="display:none">S7</span>[[M23|*]] | | <span style="display:none">S7</span>[[M23|*]] | ||
|- | |||
| ??? | |||
| {{MSP|000|Wyrdeer}} | |||
| {{p|Wyrdeer}} | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JNS01|*]] | |||
|- | |||
| ??? | |||
| {{MSP|000|Basculegion}} | |||
| {{p|Basculegion}} | |||
| <span style="display:none">S7</span>[[JNS01|*]] | |||
|} | |} | ||