30,842
edits
Line 192: | Line 192: | ||
| {{InactivePoké|Petalburg Woods|Kakuna|Petalburg Forest Beedrill.png|disp=Kakuna (multiple)|Bug|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Petalburg Woods|Kakuna|Petalburg Forest Beedrill.png|disp=Kakuna (multiple)|Bug|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Petalburg Woods|Beedrill|Petalburg Forest Beedrill.png|disp=Beedrill (multiple)|Bug|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Petalburg Woods|Beedrill|Petalburg Forest Beedrill.png|disp=Beedrill (multiple)|Bug|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Ash|Treecko|Petalburg Forest Treecko.png|Grass|disp=Treecko (multiple)}} | | {{InactivePoké|Ash|Treecko|Petalburg Forest Treecko.png|Grass|disp=Treecko (multiple)}} | ||
| {{InactivePoké|Petalburg Woods|Murkrow|Petalburg Forest Murkrow.png|Dark|Flying|disp=Murkrow (×3)|link=no}} | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Petalburg Woods|Beautifly|Petalburg Forest Beautifly.png|Bug|Flying|disp=Beautifly (×3)|link=no}} | |||
|} | |||
=====Caught Pokémon===== | |||
{| style="margin:auto; width: 50%" | |||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké| | | {{InactivePoké|James|Cacnea|James Cacnea.png|Grass}} | ||
| {{InactivePoké|Jessie|Seviper|Jessie Seviper.png|Poison}} | | {{InactivePoké|Jessie|Seviper|Jessie Seviper.png|Poison}} | ||
| | |- | ||
|} | |} | ||