676
edits
(→Names: Czech) |
Lady Junky (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 244: | Line 244: | ||
|Zapmolcuno | |Zapmolcuno | ||
|From ''Zapdos'', ''Moltres'', and ''Articuno'' | |From ''Zapdos'', ''Moltres'', and ''Articuno'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|French | |||
|Arti-Sulfu-Thor{{tt|*|Glénat}} | |||
|From ''Artikodin'' (Articuno), ''Sulfura'' (Moltres), and ''Électhor'' (Zapdos) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Korean | |Korean |
edits