3,869
edits
(→Skills) |
GroundNecton (talk | contribs) |
||
Line 373: | Line 373: | ||
| 60 | | 60 | ||
| 2 | | 2 | ||
|-style="background:#fff" | |||
| Power Chain 1 | |||
| Powers up moves when unity bonus is in effect. | |||
| 5 | |||
| 60 | |||
| 3 | |||
|-style="background:#fff" | |-style="background:#fff" | ||
| Power Chain 1 | | Power Chain 1 |
edits