30,469
edits
mNo edit summary |
|||
Line 956: | Line 956: | ||
| November 19, 2020 | | November 19, 2020 | ||
| [[File:Dream Great Ball Sprite.png]] | | [[File:Dream Great Ball Sprite.png]] | ||
| None | |||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[EP142|A Shadow of a Drought]]'' | |||
| [[File:EP142.png|150px]] | |||
| December 13, 2020 | |||
| [[File:Dream Poké Ball Sprite.png]] | |||
| None | | None | ||
|} | |} |