7,103
edits
m (→{{chap|Ruby & Sapphire}}: Editing Aqua/Magma links, replaced: {{FB|Aqua Admin|Amber}} → {{adv|Amber}}) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from PS242) |
||
Line 175: | Line 175: | ||
|Figyjagoda | |Figyjagoda | ||
|From its English name | |From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Fruta Figuim | |||
|From ''figo'', fig | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietamese | |Vietamese |
edits