8,275
edits
mNo edit summary |
m (→List) |
||
Line 520: | Line 520: | ||
| {{m|Confusion}} | | {{m|Confusion}} | ||
| {{m|Confusion}} | | {{m|Confusion}} | ||
|- | |||
| 197 | |||
| <div class="overflow-ms">{{MSP|197|Umbreon}}</div> | |||
| {{p|Umbreon}} | |||
{{typetable2|Dark}} | |||
| {{m|Pursuit}} | |||
| {{m|Snarl}} | |||
|- | |- | ||
| 199 | | 199 | ||
Line 527: | Line 534: | ||
| N/A | | N/A | ||
| {{m|Eerie Spell}} | | {{m|Eerie Spell}} | ||
|- | |- | ||
| 202 | | 202 |
edits