7,103
edits
m (→Locations) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from PS198) |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|Spelonjagoda | |Spelonjagoda | ||
|From its English name | |From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Fruta Pimen | |||
|From ''melão-espinhoso'', kiwano | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits