749
edits
Superjothan (talk | contribs) (Been a while since it's been last updated) |
|||
Line 91: | Line 91: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Korrina]] & {{TP|Korrina|Lucario}} | | [[Korrina]] & {{TP|Korrina|Lucario}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Jasmine]] & {{TP|Jasmine|Steelix}} | |||
| rowspan=2 | May 21, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Skyla]] & {{TP|Skyla|Swanna}} | |||
|} | |} | ||
edits