63
edits
Line 515: | Line 515: | ||
| Sygna Suit [[Elesa]] & {{p|Rotom}} | | Sygna Suit [[Elesa]] & {{p|Rotom}} | ||
| February 28 to March 16, 2020 | | February 28 to March 16, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Team Skull Crash Course | |||
| [[Guzma]] and {{p|Golisopod}}<br>[[Plumeria]] & {{p|Salazzle}} | |||
| March 27 to April 14, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits