1,018
edits
Line 739: | Line 739: | ||
|{{p|Mightyena}} | |{{p|Mightyena}} | ||
|6,459 | |6,459 | ||
|} | |||
|} | |||
{| align="left" class="roundy" style="margin:auto; background: #{{sinnoh color light}}; border: 5px solid #{{sinnoh color}};" | |||
!Sinnoh | |||
|- | |||
| | |||
{| border=1 width="100%" class="sortable" style="background: #fff; border:1px solid #{{sinnoh color light}}; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background:#{{sinnoh color light}}" | |||
!# | |||
!class="unsortable"|MS | |||
!Pokémon | |||
!Votes | |||
|- | |||
|1 | |||
|{{MSP|448|Lucario}} | |||
|{{p|Lucario}} | |||
|102,259 | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{MSP|445|Garchomp}} | |||
|{{p|Garchomp}} | |||
|61,877 | |||
|- | |||
|3 | |||
|{{MSP|405|Luxray}} | |||
|{{p|Luxray}} | |||
|46,032 | |||
|- | |||
|4 | |||
|{{MSP|393|Piplup}} | |||
|{{p|Piplup}} | |||
|34,680 | |||
|- | |||
|5 | |||
|{{MSP|392|Infernape}} | |||
|{{p|Infernape}} | |||
|33,267 | |||
|} | |||
|} | |||
{{-}} | |||
{| align="left" class="roundy" style="margin:auto; background: #{{unova color light}}; border: 5px solid #{{unova color}};" | |||
!Unova | |||
|- | |||
| | |||
{| border=1 width="100%" class="sortable" style="background: #fff; border:1px solid #{{unova color light}}; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background:#{{unova color light}}" | |||
!# | |||
!class="unsortable"|MS | |||
!Pokémon | |||
!Votes | |||
|- | |||
|1 | |||
|{{MSP|609|Chandelure}} | |||
|{{p|Chandelure}} | |||
|50,943 | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{MSP|571|Zoroark}} | |||
|{{p|Zoroark}} | |||
|43,782 | |||
|- | |||
|3 | |||
|{{MSP|635|Hydreigon}} | |||
|{{p|Hydreigon}} | |||
|40,054 | |||
|- | |||
|4 | |||
|{{MSP|637|Volcarona}} | |||
|{{p|Volcarona}} | |||
|24,389 | |||
|- | |||
|5 | |||
|{{MSP|612|Haxorus}} | |||
|{{p|Haxorus}} | |||
|22,937 | |||
|} | |||
|} | |||
{| align="left" class="roundy" style="margin:auto; background: #{{kalos color light}}; border: 5px solid #{{kalos color}};" | |||
!Kalos | |||
|- | |||
| | |||
{| border=1 width="100%" class="sortable" style="background: #fff; border:1px solid #{{kalos color light}}; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background:#{{kalos color light}}" | |||
!# | |||
!class="unsortable"|MS | |||
!Pokémon | |||
!Votes | |||
|- | |||
|1 | |||
|{{MSP|658|Greninja}} | |||
|{{p|Greninja}} | |||
|140,559 | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{MSP|700|Sylveon}} | |||
|{{p|Sylveon}} | |||
|66,029 | |||
|- | |||
|3 | |||
|{{MSP|681|Aegislash}} | |||
|{{p|Aegislash}} | |||
|51,517 | |||
|- | |||
|4 | |||
|{{MSP|715|Noivern}} | |||
|{{p|Noivern}} | |||
|34,795 | |||
|- | |||
|5 | |||
|{{MSP|706|Goodra}} | |||
|{{p|Goodra}} | |||
|30,209 | |||
|} | |||
|} | |||
{| align="left" class="roundy" style="margin:auto; background: #{{alola color light}}; border: 5px solid #{{alola color}};" | |||
!Alola | |||
|- | |||
| | |||
{| border=1 width="100%" class="sortable" style="background: #fff; border:1px solid #{{alola color light}}; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background:#{{alola color light}}" | |||
!# | |||
!class="unsortable"|MS | |||
!Pokémon | |||
!Votes | |||
|- | |||
|1 | |||
|{{MSP|778|Mimikyu}} | |||
|{{p|Mimikyu}} | |||
|99,077 | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{MSP|722|Rowlet}} | |||
|{{p|Rowlet}} | |||
|52,367 | |||
|- | |||
|3 | |||
|{{MSP|724|Decidueye}} | |||
|{{p|Decidueye}} | |||
|44,011 | |||
|- | |||
|4 | |||
|{{MSP|745|Lycanroc}} | |||
|{{p|Lycanroc}} | |||
|42,792 | |||
|- | |||
|5 | |||
|{{MSP|807|Zeraora}} | |||
|{{p|Zeraora}} | |||
|31,691 | |||
|} | |||
|} | |||
{| align="left" class="roundy" style="margin:auto; background: #{{galar color light}}; border: 5px solid #{{galar color}};" | |||
!Galar | |||
|- | |||
| | |||
{| border=1 width="100%" class="sortable" style="background: #fff; border:1px solid #{{galar color light}}; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background:#{{galar color light}}" | |||
!# | |||
!class="unsortable"|MS | |||
!Pokémon | |||
!Votes | |||
|- | |||
|1 | |||
|{{MSP|887|Dragapult}} | |||
|{{p|Dragapult}} | |||
|57,973 | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{MSP|849|Toxtricity}} | |||
|{{p|Toxtricity}} | |||
|55,032 | |||
|- | |||
|3 | |||
|{{MSP|823|Corviknight}} | |||
|{{p|Corviknight}} | |||
|41,711 | |||
|- | |||
|4 | |||
|{{MSP|872|Snom}} | |||
|{{p|Snom}} | |||
|38,034 | |||
|- | |||
|5 | |||
|{{MSP|869|Alcremie}} | |||
|{{p|Alcremie}} | |||
|30,612 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits