678
edits
(→Trivia) |
Lady Junky (talk | contribs) (Just checked, it is. French translation of "Mimey" or "Barri-chan".) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
| Mimey | | Mimey | ||
| From ''Mr. Mime'' | | From ''Mr. Mime'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Mimi chéri | |||
| From ''{{tt|M. Mime|Mr. Mime}}'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| German | | German | ||
Line 104: | Line 108: | ||
| --> | | --> | ||
|} | |} | ||
==Trivia== | ==Trivia== |
edits