169
edits
Line 97: | Line 97: | ||
| {{rt|8|Kanto}} | | {{rt|8|Kanto}} | ||
| [[Mt. Moon]] (found by {{pkmn2|walking}} {{p|Paras}} and {{p|Parasect}})<br>[[Rock Tunnel]] and {{ka|Victory Road}} (found by {{type|Rock}} [[walking Pokémon]]) | | [[Mt. Moon]] (found by {{pkmn2|walking}} {{p|Paras}} and {{p|Parasect}})<br>[[Rock Tunnel]] and {{ka|Victory Road}} (found by {{type|Rock}} [[walking Pokémon]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | |||
| | |||
| {{a|Pickup}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits