5,966
edits
m (grammar) |
m (https://swordshield.pokemon.com/en-us/pokemon-galar-region/ponyta/) |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|{{MSP|065M|Alakazam}} | |{{MSP|065M|Alakazam}} | ||
|<small>[[Mega Evolution|Mega]]</small><br>{{p|Alakazam}} | |<small>[[Mega Evolution|Mega]]</small><br>{{p|Alakazam}} | ||
|- | |||
|079 | |||
|{{MSP|???|Ponyta}} | |||
|{{p|Ponyta}}<br><small>[[Regional variant|Galarian Form]]</small> | |||
|- | |- | ||
|096 | |096 |
edits