16,425
edits
Fabu-Vinny (talk | contribs) (creation) |
Fabu-Vinny (talk | contribs) |
||
Line 115: | Line 115: | ||
| | | | ||
| vs. Drifblim | | vs. Drifblim | ||
| | |||
|- | |||
! 19 | |||
| | |||
| | |||
| vs. Croagunk | |||
| | |||
|- | |||
! 20 | |||
| | |||
| | |||
| vs. Abra | |||
| | |||
|- | |||
! 21 | |||
| | |||
| | |||
| vs. Unown I | |||
| | |||
|- | |||
! 22 | |||
| | |||
| | |||
| vs. Unown II | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits