6,081
edits
Yuuki Asuna (talk | contribs) m (→Name origin) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 立湧市 ''Lahpyúng Síh'' | | 立湧市 ''Lahpyúng Síh'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Virbank | |||
| From its English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits