6,113
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 168: | Line 168: | ||
|勿花果 ''Mahtfā Gwó'' | |勿花果 ''Mahtfā Gwó'' | ||
|From 無花果 ''mòuhfāgwó'', fig | |From 無花果 ''mòuhfāgwó'', fig | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Polish | |||
|Figy Jagoda | |||
|From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietamese | |Vietamese |
edits