6,113
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 163: | Line 163: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 金輪鎮 ''Gāmlèuhn Jan'' | | 金輪鎮 ''Gāmlèuhn Jan'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Anville | |||
| From its English. | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits