6,112
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 173: | Line 173: | ||
|芭亞果 ''Bā'a Gwó'' | |芭亞果 ''Bā'a Gwó'' | ||
|Partial transliteration of ''papaya'' | |Partial transliteration of ''papaya'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Polish | |||
|Iapapa Jagoda | |||
|From its English name | |||
|} | |} | ||
edits