6,081
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 601: | Line 601: | ||
| 鹿子鎮 ''Lúkjí Jan'' | | 鹿子鎮 ''Lúkjí Jan'' | ||
| From 鹿子 ''lúkjí'', fawn | | From 鹿子 ''lúkjí'', fawn | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Nuvema | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits