6,081
edits
No edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 新芽鎮 ''Sānngàh Jan'' | | 新芽鎮 ''Sānngàh Jan'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Greenstation | |||
| From its English name | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
{{Sinnohanime}}<br> | {{Sinnohanime}}<br> |
edits