25,007
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 657: | Line 657: | ||
! style="{{roundytr|5px}}" | {{color|{{moon color dark}}|Result}} | ! style="{{roundytr|5px}}" | {{color|{{moon color dark}}|Result}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
! rowspan=" | ! rowspan="39" style="{{roundybl|5px}}" | [[SM128]]<br>[[SM129]] | ||
| {{Ash}} | | {{Ash}} | ||
| {{MS|025|Ash's Pikachu}} | | {{MS|025|Ash's Pikachu}} | ||
Line 772: | Line 772: | ||
| Unnamed | | Unnamed | ||
| {{MSP|120|Staryu}} | | {{MSP|120|Staryu}} | ||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|507|Hedier}} | |||
| TBD | | TBD | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
Line 780: | Line 784: | ||
| Unnamed | | Unnamed | ||
| {{MSP|227|Skarmory}} | | {{MSP|227|Skarmory}} | ||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|057|Primeape}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|185|Sudowoodo}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|693|Clawitzer}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|376|Metagross}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|074A|Geodude}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|028A|Sandslash}} | |||
| TBD | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| Unnamed | |||
| {{MSP|784|Kommo-o}} | |||
| style="{{roundybr|5px}}" | TBD | | style="{{roundybr|5px}}" | TBD | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits