6,148
edits
m (→In the manga) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 192: | Line 192: | ||
| Same as Mandarin name. | | Same as Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Russian | | Polish | ||
|Оренборо Сити ''Orenboro Citi'' | | Oreburgh | ||
|From English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Russian | |||
| Оренборо Сити ''Orenboro Citi'' | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese |
edits