42,663
edits
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| class="roundy" style="background: #eee" | [[File:SMUSUM Grass.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass jungle.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Akala.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Poni.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass brown.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Route 1.png|30px]] | | class="roundy" style="background: #eee" | [[File:SMUSUM Grass.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass jungle.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Akala.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Poni.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass brown.png|30px]] [[File:SMUSUM Grass Route 1.png|30px]] | ||
|} | |||
| style="vertical-align:bottom" | | |||
{| class="roundy" style="background: #{{Kanto color light}}; border: 1px solid #{{Kanto color}}" | |||
|- | |||
|class="roundy" style="background: #eee" | {{gameabbrev7|PE}} | |||
|- | |||
| class="roundy" style="background: #eee" | [[File:PE Grass.png|30px]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |