79
edits
Sir Jolteon (talk | contribs) No edit summary |
Sir Jolteon (talk | contribs) |
||
Line 249: | Line 249: | ||
| {{ActivePoké||Phantump|708Phantump.png|ghost|grass|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Phantump|708Phantump.png|ghost|grass|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Houndour|228Houndour.png|dark|fire|size=80px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké||Houndoom|229Houndoom.png|dark|fire|size=80px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké||Electrike|309Electrike.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Electrike|309Electrike.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Manectric|310Manectric.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Manectric|310Manectric.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
Line 256: | Line 258: | ||
| {{ActivePoké||Klang|600Klang.png|steel|steel|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Klang|600Klang.png|steel|steel|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Klinklang|601Klinklang.png|steel|steel|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Klinklang|601Klinklang.png|steel|steel|size=80px|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Elekid|239Elekid.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Elekid|239Elekid.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Electabuzz|125Electabuzz.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Electabuzz|125Electabuzz.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Electivire|466Electivire.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Electivire|466Electivire.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Type: Null|772Type_Null.png|normal|normal|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Type: Null|772Type_Null.png|normal|normal|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Silvally|773Silvally.png|normal|normal|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Silvally|773Silvally.png|normal|normal|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Tynamo|602Tynamo.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Tynamo|602Tynamo.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Eelektrik|603Eelektrik.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Eelektrik|603Eelektrik.png|electric|electric|size=80px|link=no}} |
edits