79
edits
Sir Jolteon (talk | contribs) No edit summary |
Sir Jolteon (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 324: | Line 324: | ||
| {{ActivePoké||Druddigon|621Druddigon.png|dragon|dragon|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Druddigon|621Druddigon.png|dragon|dragon|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Drampa|780Drampa.png|normal|dragon|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Drampa|780Drampa.png|normal|dragon|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Regirock|377Regirock.png|rock|rock|size=80px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké||Regice|378Regice.png|ice|ice|size=80px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké||Registeel|379Registeel.png|steel|steel|size=80px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké||Latias|380Latias.png|dragon|psychic|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Latias|380Latias.png|dragon|psychic|size=80px|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Latios|381Latios.png|dragon|psychic|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Latios|381Latios.png|dragon|psychic|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Jirachi|385Jirachi.png|steel|psychic|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Jirachi|385Jirachi.png|steel|psychic|size=80px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké||Zeraora|807Zeraora.png|electric|electric|size=80px|link=no}} | | {{ActivePoké||Zeraora|807Zeraora.png|electric|electric|size=80px|link=no}} |
edits